Volná místa

Nabízíme trvalou, ale i krátkodobou pracovní příležitost u prosperujícího, ryze českého nakladatelství a vydavatelství s portfoliem vlastních produktů.

Pracovní příležitost na pozicích prodejce(kyně) – obchodní zástupce(kyně) v regionech celé České republiky. Pracovní příležitost s vysokým finančním ohodnocením nabízíme těm, co hledají dlouhodobé uplatnění, ale i těm, co si chtějí jen přivydělat, tedy důchodcům a studentům.

Zvláště vhodné období pro dočasné pracovní uplatnění u naší firmy je období od poloviny září do poloviny prosince kdy jsou nejvíce žádány naše netradiční nástěnné kalendáře.

Samozřejmostí je fakt, že zájemce zdarma nejen proškolíme, ale i vybavíme potřebným prodejním materiálem na náklady firmy.

V případě, že se zájemce osvědčí a dosáhne nadprůměrných prodejních výsledků, má možnost získat i další firemní bonusy, jako např. nevratnou finanční dotaci ve výši 100 000 Kč nebo finanční dotaci na nákup nového osobního automobilu.

Výše finanční odměny je plně závislá na pracovní aktivitě a dosažených prodejních výsledcích. Není neobvyklé, že úspěšní prodejci dosahují měsíčních odměn vyšších než 50 000 Kč. Vše záleží jen na každém z Vás, tedy na osobní píli, pracovní sebekázni a obchodních schopnostech každého zájemce.

Pracovním úkolem zájemce je aktivní činnost v terénu, tedy prodej produktů nakladatelství a vydavatelství Městské knihy s.r.o., v tomto období zvláště pak netradičních nástěnných kalendářů a to především jednotlivým firmám, tedy především koncovým zákazníkům. Díky faktu, že nakladatelství je přímým výrobcem netradičních nástěnných kalendářů, tak se součástí kalendáře může, na přání zákazníka, stát i podkladový karton s tištěným logem jednotlivých firem, které kalendáře odebírají a užívají jako své firemní kalendáře.

Veškerá výroba, jak již jste se dočetli na předchozích řádcích, probíhá ve vlastní režii a vlastních výrobních prostorách nakladatelství. Nejsme tedy zprostředkovatelskou firmou a nezabýváme se prodejem produktů jiných firem, i když na přání zákazníka i toto umíme.

Těžiště naší činnosti je tedy ve výrobě a přímé distribuci vlastních nástěnných kalendářů, které jsou chráněny průmyslovým vzorem, což mimo jiné znamená, že jen naše firma může tento typ kalendářů vyrábět v regionu států EU.

A tak se i jedná o jedinečný a unikátní produkt, o který je na území ČR stále vyšší zájem a proto i potřebujeme zvýšit počet aktivních prodejců v terénu. V začátcích desetileté historie firmy jsme produkovali několik stovek těchto kalendářů, dnes již je to několik desítek tisíc a v budoucnosti to může být několik stovek tisíc.

Pokud Vás tedy naše nabídka zaujala a máte zájem spojit svoji profesní kariéru s naším nakladatelstvím Městské knihy s.r.o. Žehušice, neváhejte a staňte se i vy členem úspěšného týmu prodejců produktů našeho nakladatelství.

Proto Vám i nabízíme osobní schůzku v nejbližším možném termínu, což je každý týden vždy v úterý a čtvrtek od 16.00 do 18.00 hodin. Žádáme Vás však, abyste svůj záměr uskutečnit tuto osobní schůzku s jednatelem naší společnosti vždy předem oznámili telefonicky na tel.: 327 399 140 nebo 603 240 813 či 736 620 232. Již dnes se těšíme na osobní setkání s Vámi.

podpis - Josef Ruml
Mgr. Josef Ruml
majitel společnosti