Firemní nástěnné kalendáře s pohlednicemi

Uvažujete již delší dobu, jak udělat radost a zároveň posílit obchodní vztahy u svých klientů? Rozhodujete se, jaký vhodný dárek pro své zákazníky vymyslet, abyste jim učinili nejen radost, ale zároveň se jim po celý rok jaksi mimoděk připomínali? Máme pro Vás řešení, které, jak sám trh prověřil, bude i pro Vás přínosem. Chceme Vám nabídnout realizaci nástěnného kalendáře Vaší firmy, který spojuje praktické s užitečným.

Jde o spojení kalendária a pohlednic, prostřednictvím nichž můžete připomenout či blíže představit zákazníkům Vaše stálé, ale i nové výrobky. Technicky je kalendář vyroben tak, aby se tyto pohlednice daly snadno odtrhnout a bylo je možné zaslat poštou. Nepochybně se jedná o zajímavý způsob Vaší prezentace za přijatelnou cenu. Na podkladový karton je možné umístit logo firmy.

Marketingově lze tento typ kalendáře samozřejmě využít i jako vhodného dárku různých spotřebitelských soutěží.

Firemní nástěnné kalendáře s pohlednicemi

Velikost kalendáře je 93 × 230 mm s velikostí pohlednice 93 × 145 mm nebo dražší alternativní řešení ve velikosti A5 (148 × 210 mm či 105 × 297 mm). Kalendáře jsou nejčastěji vyráběny z matné křídy v gramáži 300 g/m2, ale je možné použít i křídový papír v nižší gramáži, např. 135 gr/m2 nebo 175 gr/m2.

Nabídka pro města a obce ČR

Kalendáře s pohlednicemi nachází své uplatnění a to jak v obcích, tak i v městech v celé ČR. Je to ideální a poměrně finančně přijatelný propagační či dárkový předmět. Jednoduchá modifikace přemění tento typ ve vhodný obrazový průvodce regionem, městem či obcí. Ten lze využít jak na přímý prodej v Informačním centru, tak i jako podpůrný propagační předmět při realizaci konaných významných obecních či městských akcí.

Zvířata Afriky

cena za ks dle nákladu