Nástěnné kalendáře atypických tvarů

Nástěnné kalendáře, které vyrábíme, jsou chráněny průmyslovým vzorem a určitě každého zaujmou nejen grafickým ztvárněním, ale především netradičními tvary (např. u kruhového kalendáře každý měsíc tvoří dvě půlkruhové plochy o rozměrech 470 × 235 mm či oválný kalendář je tvořen dvěma půlovály v celkovém rozměru 555 × 450 mm).

Průmyslový vzor se netýká jen oválu a kruhu, ale i dalších tvarů.

Osvědčení o zápisu průmyslového vzoruNástěnné kalendáře atypických tvarů

Připravili jsme pro Vás širokou škálu těchto kalendářů, a to jak s obecnou tematikou, tak jsme samozřejmě připraveni zpracovat v těchto průmyslových vzorech i Vaše firemní kalendáře. Samozřejmostí je, že na výrobu těchto kalendářů je použit kvalitní křídový papír nejčastěji v gramáži od 170 g/m2. Tyto kalendáře jsou vhodným dárkem nejen pro firemní zákazníky.

Vzhledem k tomu, že jsme vlastníky nejen průmyslového vzoru, ale zároveň i přímými výrobci kalendářů, jsme schopni Vám nabídnout i dotisk loga na podkladový karton, který je součástí kalendářové vazby. Standardně jsou kalendáře baleny po 10 kusech, ale je možné kalendáře balit i jednotlivě za příplatek a to jednak do fólie či do kartonového obalu. Na kruhové kalendáře jsme zároveň i vymysleli zajímavý typ obalu – kalendářovou půlkruhovou tašku, na kterou je opět možný sítotiskový dotisk loga Vaší firmy.